weronikakorthals.pl

Rogue absolutnie bezsilne w trakcie wielkiego finału rundy wiosennej LEC przegrywa z G2 Esports wynikiem zero do trzech!

Rogue absolutnie bezsilne w trakcie wielkiego finału rundy wiosennej LEC przegrywa z G2 Esports wynikiem zero do trzech!

16.04.2022, 14:19

Warto mieć na uwadze to, iż esportowe rozgrywki są coraz bardziej cenione w całej Europie. Istnieje obecnie wiele gier, w których gracze pojedynkują się na profesjonalnych turniejach. Warto też zwrócić uwagę na fakt, iż drużyny esportowe posiadają własnych wielbicieli, którzy kibicują im podczas kolejnych starć. Rozgrywki esportowe mocno się rozwinęły w trakcie ostatniej dekady, a transmisje z rywalizacji esportowych osiągają o wiele wyższe wyniki. U nas naprawdę modne jest w tym momencie oglądanie turniejów esportowych w ramach gry League of Legends. Na początku roku wystartowały zmagania dziesięciu zespołów o mistrzowski tytuł wiosennej rundy LEC rundy wiosennej. W League of Legends European Championship mamy możliwość podziwiać bardzo dużo zawodników z Polski, którzy są uwielbiani w esportowym świecie. Mieliśmy szansę podziwiać finalne etapy fazy pucharowej podczas weekendu i zakończyła się ona wygraną polskiego gracza.

Wielkim faworytem w finale LEC było Rogue, które fenomenalnie prezentowało się przez cały split wiosenny i warto to na samym starcie zaznaczyć. Wielki finał miał być sprawdzeniem tego, czy Rogue jest gotowe do tego, aby zostać najlepszą ekipą na Starym Kontynencie. Natomiast na etapie całego splitu wiosennego G2 Esports stopniowo budowało swoją siłę. W meczu półfinałowym pokonali rozpędzone Fnatic, które ze swoim odświeżonym składem miało ochotę sięgnąć po wygraną podczas wiosennego splitu. Zawodnicy G2 nie zostawili jednak złudzeń zespołowi Fnatic i ograło ich rezultatem trzy do zera. W trakcie finału G2 dowiodło, z jakiej przyczyny wielu ekspertów twierdzi, że są najdoskonalszą ekipą w historii europejskiego League of Legends. Na to, że w finałowym starciu będziemy oglądać wyrównany pojedynek, który potrwać może 5 map oczekiwało wielu kibiców LoLa. Jednak dla zawodników Łotrzyków rzeczywistość była strasznie krzywdząca, gdyż G2 Esports zagrało świetnie i zwyciężyło rezultatem trzy do zera. I właśnie w ten sposób Jankos po raz 5 w swojej karierze zdobył mistrzowski tytuł League of Legends European Championship.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij